Трудова міграція стала катастрофою для України – опитування

  Більш як половина опитаних респондентів прагне влаштуватися на роботу за кордоном

  Згідно з онлайн-опитуванням, яке провело видання "Ділова столиця", 55% респондентів вважають трудову міграцію катастрофою для України. Із соцопитування також стає зрозуміло, що більш як половина українців прагне працевлаштуватися за кордоном. Про це передає "112.UA".

  За інформацією ЗМІ, велику роль у процесі збереження працездатного населення в Україні повинна відігравати держава. Тож збереження або заміщення високопрофесійних кадрів не відбуватиметься без створення сприятливіших умов для бізнесу та найманих робітників. Щонайменше – у сфері оподаткування.

  "Це перехід від податку на прибуток до податку на виведення капіталу, і це податки, пов'язані з фондом оплати праці… Те ж саме для працівника: якщо він платитиме менший податок на доходи, то для нього це буде стимул тут (в Україні – 5.UA) перебувати", – переконаний економічний експерт Борис Кушнірук.

  Ще один важливий чинник – це легкий доступ до кредитів, які дають змогу працівникам купувати житло. А це, своєю чергою, спосіб "прив'язати" українців до певного місця роботи та проживання. Втім, наголошується – ухвалення нових правових актів не матиме жодного сенсу, поки в Україні не почнуть виконувати чинне законодавство.

  Попередній матеріал
  Facebook винайшов метод боротьби з фейковими новинами
  Наступний матеріал
  Прем'єр Польщі: війна на Донбасі є частиною плану із дестабілізації Заходу
  Теги: