Транспортники Київщини вимагають повернути ліцензії на перевезення

  Через страйк перевізників мешканці найближчих до столиці містечок та сіл сьогодні не змогли вчасно дістатися роботи чи навчання у Києві. Страйкарі невдоволені результатами тендеру, за яким їхні маршрути відійшли іншій компанії. В облдержадміністрації визнали - мав місце технічний збій, через який неправильно порахували бали під час тендеру, і не виключили - його результати переглянуть.

  Зранку у Боярці - транспортний колапс. Люди спізнюються на роботу, бо везти до столиці їх майже нікому. Хтось - наймає таксі, хтось - поспішає на найближчу електричку. Усі - обурені вчинком перевізників.

  Пасажири: "Хоть би з вечора попередили, що не будуть ходити. Ну так же не можна".

  Пасажири: "Вже опаздую на роботу по непонятній причині!"

  Пасажири: "Якщо потрібно їхати, чого я повинен шукати транспорт, чи наймати за свої гроші транспорт, щоб добратися до роботи? Це нормально? А на роботі не жалують! Запізнився на 5 мінут - з тебе зарплату вищитають. Це хорошо?"

  Тим часом, водії замість керма тримають гасла та прапори. На акцію протесту вийшло півтори сотні водіїв із семи підприємств. Кажуть, доки компаніям-перевізникам не видадуть дозвільні документи - на маршрути не повернуться.

  Водії: "Забирають маршрут і ми лишаємось без роботи. Будем боротися, доки щось не виборем".
   
  Водії: "Сколько будет длится суд - столько и будем протестовать".

  Перевізники стверджують - конкурс на перевезення пасажирів був нечесним, а бали, які нарахувала комісія, не відповідають дійсності. Мовляв, одеська компанія, що виграла тендер на чималий відсоток маршрутів, не має достатньої для роботи кількості автотранспорту.

  Ганна Поліщук, перевізник, ТОВ "Клайд": "Киевской областной державной администрацией был проведен просто беспредельный конкурс, где были сфальсифицированы все результаты, балы были подсчитаны нечестно. Они вводят в действие - уже ввели конкретно "Север-трансу" четыре обьекта - хотя уже в прицнипе он должен обслуживать обьекты, на которые получил документы. Транспорта просто не существует свободного, расчет был такой, чтобы мы пошли работать под их документами".

  Спершу протестувальниики йдуть до Генпрокуратури. Провести акцію тут їм не довзолили, однак листа забрали й обіцяли розібратися. Далі колона рухається до облдержадміністрації. Тут намагаються відкупитися від чиновників хлібом, однак прийняти подарунок нікому. Чиновники з КОДА не заперечують - проблеми з нарахуванням балів таки були. Нині, кажуть, їх перераховують, а нові цифри обіцяють озвучити уже цього четверга. Водночас, закликають водіїв повернутися на маршрути, хоча такі перевезення пасажирів без відповідного дозволу й нелегальні.

  Володимир Максименко, заступник голови КОДА: "Так, дійсно, були деякі порушення нашого робочого органу, неправильне нарахування деяким перевізникам балів. Ми ці бали перерахували і на слідуючому конкурсному комітеті ми приймемо рішення, і цим перевізникам ці бали були дораховані. І рішенням конкурсного комітету буде визначений новий переможець".

  Коли водії повернуться на маршрути - наразі невідомо. Кажуть - поновлять роботу, щойно отримають дозволи на перевезення пасажирів.

  Євгенія Подобна, Андрій Верстюк, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У КОДА обіцяють збудувати 30 дитбудинків сімейного типу
  Наступний матеріал
  Україна претендуватиме на проведення частини матчів Євро-2020
  Теги:
  Loading...