Олег Синютка
Олег Синютка eurosolidarity.org

"Тестування на коронавірус не може коштувати для громадян більше тисячі гривень" – Синютка

  Також народний депутат прокоментував проект бюджету на наступний рік і назвав його черговою "казкою від Зеленського"

  Тестування і збільшення ліжко-місць – два першочергових завдання для центральної і місцевої влади. Про це народний депутат від "Європейської Солідарності", кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка сказав в коментарі телеканалу "Прямий".

  "Ми розуміємо, що впродовж десяти місяців влада боролася з коронавірусом відосиками, фейсбуками, і іншими методами, які нічого не мають спільного з конкретними діями. Тому сьогодні, якщо влада хоче залякати людей, а саме це ми почули з вуст міністра охорони здоров’я, то це точно не є той спосіб, який сьогодні вирішить проблему", – зауважив політик.

  "Вирішувати проблему треба двома речами. Перша річ – це тестування. Бажано, щоб це було безкоштовне фінансування, або хоча б тестування вартістю 300 гривень, про що сьогодні говорять і бізнесмени і комерційні підприємства, які надають ці послуги. І аж ніяк це не може коштувати більше тисячі гривень, як це є сьогодні. Це збільшення кількості ліжкового фонду. Сьогодні, наприклад, у Львові ми маємо ситуацію коли є вільні приміщення, в яких можна розгорнути декілька сотень додаткових ліжок. Причому в одному з цих приміщень, колишній лікарні на Божеленського, є навіть розведений кисень. І питання до центральної влади, до місцевої влади, чому ви далі займаєтеся відосиками, а не вчиняєте конкретні дії для порятунку людей?" – акцентував Олег Синютка.

  Також народний депутат прокоментував проект бюджету на наступний рік і назвав його черговою "казкою від Зеленського".

  "Проект бюджету на наступний рік – це така нова казочка від Зеленського про нереальні речі, в тому числі пов’язані з фінансами. Подати більше 3000 пропозицій, збільшити бюджет на 20 мільярдів – таке враження, що ці люди живуть у віртуальній реальності. Приймати бюджет в такому вигляді не можна, тому що він нереалістичний і не відповідає реальним можливостям економіки", – переконаний народний депутат.

  "Сьогодні ми бачимо, як влада продовжує тиск на дрібний і мікробізнес. Це не вирішить питання. Сьогодні треба зайнятися створенням додаткових робочих місць, дати нашим підприємцям можливість експортувати продукцію і боротися на ринках. А всередині країни зайнятися протекціонізмом", – наголошує Олег Синютка.

  Попередній матеріал
  Більш як 3,3 млн випадків за тиждень: у світі зафіксували рекорд захворюваності на COVID-19 – ВООЗ
  Наступний матеріал
  КПВВ у Золотому та Щасті запрацюють, попри складну ситуацію з коронавірусом на Донбасі
  Loading...