Театри на Печерську на межі закриття

  На межі закриття - три театри на Печерську. Працівникам закладів - райадміністрація удвічі скоротила зарплату. Потерпають "Театр пластичної драми", "Ансамбль української музики Дніпро", і власне, сам "Театр на Печерську".

  Коштів на розвиток - а це нові постановки, котюми, декорації і утримання приміщення - взагалі не передбачили. Щоби зекономити - радять просто скоротити штат. За таких умов - театри будуть змушені закритися. Із проханням - вплинути на ситуацію - митці звернулися до міськадміністрації ще три тижні тому. Утім відповіді - досі не отримали. Не прокоментували ситуацію "5-му каналу" і у Головному управлінні культури.

  Голова київського відділення Спілки театральних діячів, народний артист України Олексій Богданович: "Треба скорочувати штат, якщо він є. У них, наприклад, один монтувальник сцени, один звукорежисер. І багато цехів мають просто по одній людині. Якщо скорочувати цю одну люидну - хто буде виконувати ці функції? Ставки надзвичайно маленькі. Ведучий актор театру отримує менше двох тисяч гривень. І скорочувати вдвічі фонд заробітньої платні, це просто.. йде до знищення цих театрів". 

  Попередній матеріал
  Бориспільський автозавод потребує державних субвенцій
  Наступний матеріал
  BBC припиняє мовлення українською
  Теги: