Олександр Каленков
Олександр Каленков фото Цензор.НЕТ

Тарифну політику Укрзалізниці потрібно повернути в правове поле – Каленков

  Чільник "Укрметалургпрому" висловив думку, що можливе підвищення тарифів на перевезення у 2018 році можна було б провести в два етапи, і назвав необхідні умови для цього

  Президент Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков заявив про необхідність повернути тарифну політику "Укрзалізниці" в правове поле, передає "МинПром".

  "Вважаємо що в цьому році підвищення вантажних тарифів на залізничні перевезення неприпустиме. Ми готові говорити про підвищення тарифів в новому фінансовому році. Але це звичайно не повинно бути таке різке підвищення, як пропонує УЗ – 22.5%", – цитує видання виступ Каленкова на розширеному засіданні в Державній регуляторній службі, яке було присвячене з'ясуванню реальної ситуації на ринку вантажних залізничних перевезень.

  Чільник "Укрметалургпрому" висловив думку, що можливе підвищення тарифів на перевезення у 2018 році можна було б провести, наприклад, у два етапи, і назвав необхідні умови для цього. Серед них – поліпшення операційної ефективності "Укрзалізниці". "Чому так виходить, що наші підприємства закуповують дизпаливо дешевше, ніж УЗ? Ви не хочете купити дешевше і заощадити 1 млрд грн?" – зазначив він.

  Каленков підкреслив, що наразі УЗ є однією з найбільш корумпованих держкомпаній, і закликав керівництво залізниці навести порядок у сфері закупівель. "Зараз, коли підвищують тарифи на вантажні перевезення і малюють прем'єр-міністру, які інвестиції підуть від цього підвищення, то це ж все не так насправді", – заявив він.

  Гроші від підвищення тарифів – це, на думку директора ОП, додатковий податок на приватний бізнес: "Це гроші, які додатково виймають у реального сектора економіки, це ті гроші, які вони самі не можуть проінвестувати. Але у реального сектора ефективність цих інвестицій вище. Там, якщо інвестиції 10 млрд грн, – то це 10 млрд грн. А у вас 30-50% від цієї суми піде в офшори ", – повідомив президент "Укрметаллургпрому".

  Попередній матеріал
  СБУ перекрили механізм багатомільйонних поставок продуктів в ОРДЛО через Росію
  Наступний матеріал
  У "Приватбанку" нема чого продавати, його можна подарувати з доплатою – заступник голови НБУ
  Теги:
  Loading...