Свято для дітей із малозабезпечених родин Київщини

  Дітям із малозабезпечених родин Київщини влаштували свято. У рамках благодійної акції "Планета бажань" малеча ганяла м’яча з професійними футболістами, малювала та розважалася з зірковими гостями. Дійство приурочили до Дня всиновлення.

  Підтримати та розважити малечу з малозабезпечених родин у День всиновлення приїхали футболісти, зіркові гості та аніматори. Благодійну акцію "Планета бажань" для дітей з області проводять уже вдруге. Усе для того, щоби малеча отримала поштовх займатися спортом та відчула небайдужість дорослих.

  Стелла Захарова, організатор свята, олімпійська чемпіонка: "Акция посвящена дать фундамент что бы эти дети на будущее сказали "Я буду футболистом", " А вы знаете, я буду артистом", "А мне нравится сегодня стать плавцом". Это дает такой, знаете, движок".

  Перед основним дійством - футболом - розминка. Діти малюють, граються та спілкуються із зірками шоу-бізнесу й спорту. Поганяти м’яча не на справжнє, проте футбольне поле, готуються виходити і колишні гравці "Динамо". Проте сьогодні під іншою назвою - "Хоч би як". "Динамо" на поле таки вийшло - так назвали свою команду хлопчаки. Свисток арбітра і на полі закипіли недитячі пристрасті.

  Діти так старалися, що ворота захищав не один, а відразу три воротарі. Тому й рахунок 3-1 на користь маленьких динамівців. Нагадувати про перемогу їм тепер буде футбольний м’яч з автографами кумирів.

  Дмитро, 5 років: "Я хочу стать фут...болистом".

  Ілля, 10 років: "Мне понравилось, я стоял на воротах и отбивал голы и ще я грав с известными футболистами".

  Чи стануть професійними спортсменами маленькі динамівці - футболісти прогнозувати не беруться. Проте цей матч мав інше призначення.

  Журналіст: "Піддавалися?"

  Сергій Кузнєцов, гравець "Динамо" (Київ) 1975, 1977 рр.: "Ну конечно,  естественно. Надо же было что бы у детей осталась память и эта победа".
  Після футбольного поєдинку, дитячі забави не припинилися. Закінчилося свято врученням подарунків.

  Ксенія Дворнікова, Максим Петраков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Опозиційний уряд розповість ПАРЄ про загрозу демократії в Україні
  Наступний матеріал
  Сафіулін відвідав дитбудинок у Білій Церкві
  Теги: