Святкування 109-річчя міста Буча

  Веселощі на Київщині. Цими вихідними святкувала Буча. Їй виповнилося 109-ть років. Хоча статус міста Буча отримала лише три роки тому. У області кажуть - для розбудови містечка вже знайшли інвестора. Він готовий вкласти гроші в будівництво очисних споруд. Скільки саме - цікавилися наші кореспонденти. Вони побували на святкуванні.

  Молодята Яна і Віталій готуються до виходу на сцену. Хвилюються, як у РАГСі - із початком сімейного життя їх вітатиме мер Бучі. 

  Молодята: "Так получилось что мы попали и на день Бучи еще".

  Величезну коробку з подарунком від мера ледве несуть. Що всерЕдині - не зізнаються.

  Молодята: "Для семейного быта пригодится".

  А цей кремезний пан - Роман Капітоненко - чотириразовий чемпіон України з боксу. Тепер боксуватиме у новій квартирі.

  Роман Капітоненко, спортсмен: "За спортивные достижения. Я финалист чемпионата мира, дважды призер чемпионата Европы и 4-кратный чемпион Украины".

  Поки інші тішаться подарунками, в обласній раді радіють інвесторам, які вже сьогодні готові вкладати гроші у розвиток Бучі.

  Олександр Качний, голова обласної ради: "Зараз розробляємо програму інвестування. це буде стосуватися в першу чергу будівництва нових масивів з усією новою інфраструктурою.Очисні споруди - це головне питання сьогодні".

  На другий день свята Київська площа перетворилася на велику кухню. Аромати борщу, вареників та шашлику привабили на свято близько 2-х тисяч бучан. Страви готували особливі - шашлик за рецептом губернатора Київщини, а до борщу та юшки руку доклав мер міста.

  Анатолій Федорук, мер Бучі: "Рецепт борщу я тримаю утаємничиним. Дружина коли побачила що я сьогодні вранці готую для бучан борщ, каже, з завтрішнього дня ти в мене на кухні стоїш і ладнуєш і сніданок, і обід і вечерю".

  Перевірити кулінарні здібності чиновників за лічені хвилини вишикувалися бучани. І якщо одні берегли місце у шлунку для шашлику, інші - розбирали вареники.

  Люди: Шашлика жду. Українського шашлика. Аромат тут ах! Хороший аромат!

  Люди: Вареників хочу покуштувать, юшку!

  Люди: Вареники хотим попробывать, что бы знать, как они у нас могут готовить.

  На святкування дня Бучі завітав і власник секретного рецепта Анатолій Присяжнюк. Без черги скуштував наїдків, потанцював та розповів про перспективи розвитку міста.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Ми будем вкладати гроші і здійснювати реформи і інвестиції в переробку твердого мусора, тоесть потрібно совміщати той комбінат який на сьогоднішній день є. Ми будем вкладати гроші і будувати школу".

  Ганна Рибалка, Ксенія Дворнікова, Олександр Водін, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Медики застерігають від серцево-судинних захворювань
  Наступний матеріал
  Дитячий майданчик із головоломками
  Теги: