Сутичка між міліцією й працівниками бортницького автотранспортного підприємства

  Перевищення службових повноважень та побиття. У цьому представники бортницького автотранспортного підприємства звинувачують правоохоронців. Напередодні між ними виникла сутичка.
  Міліціонери несподівано увірвалися на територію АТП. Привід - імовірне захоплення заручників. При цьому не надали ані ордера на обшук, ані жодних інших документів. При перевірці заручників не знайшли, втім, кілька співробітників АТП таки відрядидили до слідчих органів. Тим часом міліція каже: дотримувалися літери закону, і їх ввели в оману. Конфлікт довкола  бортницького автотранспортного підприємства точиться понад десять років.  На кону - земельна ділянка, на яку є чимало претендентів.

  Сергій Хоменко, керівник АТП "Поступ": "Приїхали працівники Дарницького райуправління на чолі з першими особами. Я вважаю це було для того, щоб за допомогою міліції зайти на територію і повернуть незаконних власників на дане підприємство".

  Віталій Ярема, начальник ГУ МВС України в місті Києві: "Ми здійснили перевірку, виконали свої функціональні обов`язки, зараз здійснюємо службову перевірку. Якщо в діях праціаників ГУ МВС України було порушення законодавства, то для цього інсують спеціальні механізми".
  Попередній матеріал
  Київські хірурги винайшли унікальний метод загоювання ран
  Наступний матеріал
  У Києві знесли приміщення УБОЗу на Московській площі
  Теги:
  Loading...