Сумна статистика: 30 потопельників від початку пляжного сезону в столиці

  Відпочинок ціною життя. Від початку пляжного сезону в столиці потонуло 30 осіб. МНСники кажуть: такої невтішної статистики у них ще не було. І пов`язують це із цьогорічною нестачею рятувальників та несерйозним ставленням до води і самих людей. Кияни запливають на глибину, не розрахувавши власні сили, стрибають у воду з високих мостів або ж взагалі - лізуть у воду напідпитку.

  Сумна статистика: щодня у Києві тоне одна людина. МНСсники розгублені: такого не було ще ніколи.

  Спека змушує киян шукати порятунку у воді. Натомість - знаходять там загибель. У червні у столиці затонуло 30 осіб, це удвічі більше, аніж торік. Більшість потопальників - чоловіки, які пішли купатися напідпитку. Гинуть і екстримали, які стрибають з мостів та крутих берегів. Та найгірше, що рятувати їх нікому.

  Керівники КП "Плесо" про нестачу кадрів та техніки знають. Однак, вдіяти нічого не можуть. Кажуть, за графіком, більша частина грошей надійде до підприємства лише у наприкінці року - в грудні.

  У цей час на столичних пляжах - аншлаги. Кияни із зідоволенням пірнають у воду. Кажуть: правила безпеки знають, тому і затонути не бояться. 

  А ще: не запливати за буйки, не пірнати з дерев та крутих берегів, не плавати наодинці та уникати води зі швидкою течією. Правила прості та їх дотримання може врятувати життя.

  Світлана Рябошапка, Андрій Білоножко, Микола Смолянкін, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.11Мб)

  Попередній матеріал
  У столиці створюють КП "Київриба"
  Наступний матеріал
  Байкери вирушили у мотопробіг місцями Полтавської битви (репортаж)
  Теги:
  Loading...