Суд переніс слухання у справі Гостиного двору на 7-ме березня

  На 7-ме березня відтермінував Окружний адмінсуд слухання у справі Гостинного двору - через відсутність представника від Головного управління охорони культурної спадщини КМДА. Йдеться про оскарження постанови, якою Гостиний двір був виключений з переліку пам’яток архітектури, що перебувають під охороною держави.

  Тим часом, кілька активістів розгорнули плакати під будівлею Окружного суду Києва із втмогою припинити будь-які будівельні роботи у Гостиному. Нагадаємо, Окружний суд заборонив проводити мирні зібрання на території Гостиного двору. Мовляв, активісти перешкоджають будівельним роботам. Утім, захисники з рішенням не погоджуються. Вони вже підготували апеляційну скаргу.

  Активісти (скандують): "Судді, захистіть Гостиний двір! Судді, захистіть Гостиний двір!"

  Ірина Невмержицька, адвокат: "Ця ухвала свідчить про подвійні стандарти і вибіркове правосуддя. Оскільки клопотання про вжиття оцих заходів "Укрреставрація" і саму позовну заяву подала 20-го лютого, і вже 21 лютого винесена ухвала. В той час, коли ми тут вже 5-й раз заявляли клопотання і вже 9-й місяць ми розглядаємо цю справу".

  Попередній матеріал
  Київрада змінила порядок розміщення та функціонування МАФів
  Наступний матеріал
  Мерія замінює маршрутки тролейбусами
  Теги:
  Loading...