"Стратегію розвитку Києва до 2012 р." нарешті розглянули депутати і експерти

  Не голосувати за "Стратегію розвитку Києва до 2012-го року" закликають Київраду опозиційні депутати. Вже цієї сесії - у четвер - документ можуть взяти за основу.
  Сьогодні "Стратегію" розглянули на круглому столі політики та експерти. За словами голови фракції "УДАР" Віталія Кличка, документ не пройшов громадських обговорень та потребує доопрацювань. У експертів - теж чимало зауважень. Зокрема, щодо великої кількості неточностей та помилок. За словами ініціатора проекту, голови КМДА Олександра Попова, громадське обговорення заплановане на вересень. Усі пропозиції будуть враховані. Восени ж проситимуть Київраду ухвалити остаточний документ.

  Віталій Кличко, фракція "УДАР": "Нас, к большому сожалению, ни киевлян, ни даже депутатов Киевсовета вовремя не ознакомили со "Стратегией", депутаты не могли изучить данный документ и внести свои предложения".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Я сьогодні навіть можу стверджувати, що у нас не залишиться у Києві жодного киянина, який би хотів би подати свої пропозиції і не зміг цього зробити в зв`язку з тим, що він був обмежений від цього процесу".

  Попередній матеріал
  Масштабна пожежа у центрі Києва
  Наступний матеріал
  У столичному зоопарку народилось плямисте оленя
  Теги: