Столиця досі не оговталась від наслідків негоди [відео]

  Київ потроху оговтується від негоди. Утім, війна зі снігом у розпалі четверту добу поспіль. Попри роботу спецтехніки - чимало вулиць столиці лишаються під сніговим покривом. По всьому місту грузнуть автівки та маршрутки та, попри вихідний, утворюються затори. Більша частина елетротранспорту на маршрути зранку не вийшла. Чиновники визнали свою помилку - мали заздалегідь заборонити в`їзд вантажівкам до міста. Саме через них, кажуть, в п`ятницю місто паралізували затори. Голова КМДА вибачився перед киянами за незручності та пообіцяв навести лад на дорогах до кінця тижня.

  Киянин Петро Мельниченко вже півтори години порається з лопатою біля свого автомобіля. Скільки ще знадобиться часу аби визволити машину зі снігового полону - навіть рахувати не береться .

  Петро Мельниченко, киянин: "Працювать нада, потому шо треба виїхать. Ви ж бачите, яка дорога, як чистять, трактор пошов пустой, ковш подняв і поїхав, об`їхав всєх і пошов - що, не можна карман сделать?"

  Тим часом, транспорт по всьому місту грузне у снігу та скопичується в заторах. На вулиці Бальзака, наприклад, автівки не можуть поділити єдину доступну для проїзду смугу.

  Однак водії кажуть: проблема не лише в нерозчищених від снігу дорогах, а й у припаркованих на дорозі автівках.

  Владислав Івашин, водій: "Це не їзда, це взагалі - раллі, сафарі, не знаю, екстремальноє вожденіє. Ну, ще сьогодні так менш-більш, а субота - це був взагалі армагедон. В принципі, отут Бальзака, но це більше не вина дорожних служб, а жителів. Машини припарковані, вони почистити тут не можуть".

  Попри роботу спецтехніки, чимало вулиць досі лишаються під снігом. Кажуть, найскладніша ситуація нині - на місцях паркування вантажівок. 
   
  Георгій Глінський, генеральний директор "Київавтодору": "Проблемними ділянками залишаються на сьогоднішній день - це там, де стояв великогабаритний транспорт, де накопичилась велика кількість снігу. Окружну дорогу, проспект Перемоги - там ще залишаються проблеми, тобто треба розчищувати".

  Ще гірша ситуація з електротранспортом. Сьогодні в місті працює менше половини тролейбусів і трамваїв. Через обледеніння колій припинило роботу Подільське депо. Тим часом, чиновники обіцяють ліквідувати наслідки негоди до кінця тижня, бо вже у п`ятницю у столиці буде плюсова температура.

  Олександр Попов, голова КМДА: "В п’ятницю +1, це невелике таяння буде, я думаю. А от в суботу вже +6, тому нам безумовно треба максимально, максимально вивезти снігу - і це буде основним завданням, починаючи із сьогоднішнього дня і протягом цих днів - до п’ятниці".

  Доки в кабінетах роздають обіцянки - кияни виходять на вулиці з лопатами, щоби самотужки упоратися з наслідками негоди. Зокрема, 316 ЖЕК у повному складі вийшов допомагати двірнику прибрати сніг.

  Любов, бухгалтер ЖЕК №14: "ЖЕК повністю вийшов чистить сніг, потому що ви ж бачте, люди не можуть ні з колясками, ні "скора", нічого. Надо ж помагать людям. Що ж оце одна двірник зробить тут з таким об`ємом снігу".

  Євгенія Подобна, Владислав Каретник, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Івано-Франківську вшанували роковини загибелі В`ячеслава Чорновола [відео]
  Наступний матеріал
  У Києві поновлюють роботу летовищ та залізниці
  Теги:
  Loading...