Столичну фан-зону таки розширять

  Київська фан-зона стала рекордсменом Євро-2012 за відвідуваністю. Про це заявив директор євротурніру в Україні, Маркіян Лубківський.
  За його словами, за час проведення чемпіонату у фан-зонах країни побували два мільйони сімсот тисяч відвідувачів. З них - один мільйон двісті тисяч лише у Києві. Стільки вболівальників не прийняв жоден із польських фан-майданчиків. Тим часом, куратори столичної фан-зони заявили - місця для уболівальників таки побільшає. Відтепер фан-зона простягнеться до Бесарабки і дозволить приймати на 20 тисяч уболівальників більше. Куратори фан-зони поскаржилися на проблеми з водопостачанням та каналізацією на додатковій ділянці. Однак, запевнили - їх уже розв`язали й на території встновили додаткові біотуалети. Після фіналу чемпіонату Євро-2012 , що відбудеться 1 липня у Києві, фан-зону демонтують. Упоратися обіцяють за два тижні.

  Вілен Матвєєв, куратор офіційної фан-зони Києва: "Я считаю, что того, что сделано на сегодняшний день, надо понимать, что это сделано за трое суток - вполне достаточно и я думаю, что функционировать эта дополнительная территория будет абсолютно нормльно и комфортно для ее посетителей".
  Попередній матеріал
  Пасажири чекають на виліт до Туреччини більше 10 годин
  Наступний матеріал
  КМДА не каратиме уболівальника за зламане дерево на Хрещатику
  Теги: