5.ua

Столичні студенти провели імпровізовану фотовиставку [відео]

  Як жіночки в Одеських двориках розвішують білизну на мотузках, так київські студенти сушать свої фотографії. Вони змусили миттєвості зупинитись, і тепер діляться ними з іншими. 

  Так, Сергій Кукос займається фотографією останні 5 років.

  Сергій Кукос, студент Державного університету телекомунікацій: «Взагалі, це для мене – як хобі більше, а не професійно. Іноді виставляю свої фотографії «ВКонтакті» або ще десь, на інших сайтах. Комусь подобається, комусь не подобається – всім не можна догодити».

  Фотографій «насушили» більше двох із половиною тисяч. Організатори до учасників акції суворих вимог не ставили. Тож на імпровізованій виставці – світлини найрізноманітнішого формату і тематики.

  Михайло Топол, організатор акції, студент КПІ: «Фотовыставка фотографий, где каждый участник можей прийти, посмотреть на фротографии и забрать, которые ему понравятся. То есть, а сам формат в том, что они сушатся на бельевой веревке. Есть и любители, как говорится – простые аматоры, так и профессионалы».

  Охочих показати свої знімки виявилось більше, ніж очікували організатори. Тому приготованих трьохсот прищіпок виявилося замало. Через це світлини чіпляли разом по кілька штук.

  Павло, студент КПІ: «Решил прийти посмотреть, тем болем, что представители других ВУЗов в этом году выставляются. Присмотрел уже себе котейку одну замечательную. Хочется посмотреть, что люди делают. Может, свежие идеи интересные. Вот, хожу и выбираю нетипажное». 

  Зняти уподобане фото можна було після завершення акції – у такий спосіб продемонструвати свою симпатію до представленої роботи.

  Нонна Лактіонова, Дмитро Поденко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Зірка балету Денис Матвієнко дав майстер-клас київським студентам
  Наступний матеріал
  Стартував новий регулярний чемпіонат НХЛ