Столичні підприємці не дали знести базар

  Конфлікт довкола ринку на вулиці Героїв Севастополя. Уранці його намагалися демонтувати представники столичного Департаменту благоустрою. Утім, на заваді стали тамтешні підприємці.

  Вони стверджують - про закриття ринку їх не попереджали. За словами підприємців, вони мають договір про оренду торговельної площі на цей рік. На захист продавців стали і тамтешні мешканці. Натомість, чиновники запевняють - підприємці займають площу незаконно, оскільки договір про оренду землі, на якій розташований ринок, втратив чинність ще у 2011 році.

  Валентина Коробко, підприємець: "Сьогодні вранці приїхав "Благоустрій", приїхали судові виконавці, і не представляючись, хто вони такі, почали погрожувати підприємцям, що їх будуть демонтувати. Жодного документа нам не показали. Підприємців ніхто не предупреждав, що буде знесення ринку, говорять, що предупреждали адміністрацію. Адміністрація підприємців також не попереджувала".

  Олена Петросян, продавець: "У меня вообще пятеро детей, это единственный доход в семье. Мри дети просто останутся голодные и на улице. Они ничего не говорят - почему, за что, как".

  Владислав Шелоков, речник Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища: "У нас є наказ про виконання виконавчих дій щодо цього ринку за адресою Героїв Севастополя, 37. Ця ділянка - 0,13 гектарів - має бути звільнена від тимчасових споруд, які розміщені там повністю незаконно. Тобто, немає жодного дозвільного документу на жоден кіоск, на жодну ятку. Тобто це, фактично, самозахоплення території, яке проходить вже майже 2,5 роки, адже термін дії попередніх дозволів, попередніх відносин з районною владою закінчився у травні 2011 року".

  Попередній матеріал
  Бенедикт XVI спростив порядок обрання наступника
  Наступний матеріал
  "Київенерго" погрожує зупинити метро за борги
  Теги:
  Loading...