Столичні лікарі застерігають перед перепадами температури

  Доки осінь тішить киян теплою погодою, лікарі радять потурбуватися про своє здоров’я. Різкі перепади температури підвищують ризик хвороби. Саме зараз час робити щеплення і поповнювати вітамінний запас.

  У кілька разів, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зменшилася кількість хворих на грип та гострі респіраторні захворювання у столиці. Усе через теплу осінь, адже така погода стримує поширення інфекцій. Утім, щастя вічно тривати не може, тому медики радять підвищувати імунітет, робити щеплення та гуляти на свіжому повітрі.

  Тішитиме осінь киян теплою погодою ще понад тиждень. Цими днями синоптики фіксують рекордні температури - тепліше за норму на 4, а то й 12 градусів. Утім, ховати шуби та пальта до наступного року не варто. Похолодання не за горами.

  Кияни ж до осінніх захворювань готуються хто як гаразд. Деякі вже ковтають пігулки, молодь - вітаміни - щоби потім на ліки не витрачатися.

  Профілактика - найкраще лікування, тому поки не вдарили морози, лікарі радять пити вітаміни, їсти фрукти та гуляти на свіжому повітрі.

  Ксенія Дворнікова, Ігор Пльонкін, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  Від столичної набережної відшвартували ще один дебаркадер - готель "Фараон"
  Наступний матеріал
  У ЄС здивовані реакцією українських політиків щодо резолюції по виборам
  Теги: