5.ua

Столичні комуністи помітингували за революцію і проти євроінтеграції [відео]

  Євроінтеграційний шлях – це спроба українських можновладців закрити власні провали в економіці. Про таке під час мітингу в Києві заявив чільник Компартії, Петро Симоненко.

  Комуністи 7 листопада, як повелось від перевороту 1917 року, приковували до себе увагу. Прийшли в гості до Ілліча, привітали "вождя світового пролетаріату" із 96-ю річницею його діянь. Але далі природність взяла своє - щоб не казали "червоні" про погану євроінтеграцію, але пішли вони від Леніна саме в бік... Європейської площі. І навряд чи Володимир Ульянов їх за те сварив. Лідер пролетаріїв, як відомо, від жорстокого царату ховався не в гламурних лісах під Пєнзою, а саме в нетрях ненависного капіталізму - Женева, Цюрих... Проти загниваючого капіталізму збирались сьогодні і під Верховною Радою. Щоправда не весь обурений народ знав, чим саме він обурений.

  Мітингувальник: «Мітинг... За комуністів. Що ми святкуємо? Ну, я даже не знаю».

  Організатор: «Що маєш сказати – те й кажи!»

  Мітингувальник: «А що я маю казати, якщо я не знаю?»

  Організатор: «Від душі, від серця! Підтримати що?»

  Мітингувальник: «Ну...»

  Організатор: «Волю народу?»

  Мітингувальник: «Волю народа, да...»

  Організатор: «Жити краще, жити не гірше!»

  Петро Симоненко, голова Компартії України: «Для того, чтобы уйти от этого пагубного и уничтожающего всё в Украине процесса – нужны революционные преобразования. И от этого никто не отказывается. Так же, как и слово "революция" – это позитивно».

  Попередній матеріал
  Опозиціонери прикрасили президію ВРУ гаслом «Юлі – волю!» [відео]
  Наступний матеріал
  Львівські комуністи відзначили своє свято під захистом міліції [відео]
  Теги:
  Loading...