Столичні комунальники взялись за боротьбу з бурульками

  Небезпека над головою. Після трагічного випадку на Подолі, де через бурулю, що впала з даху, загинула жінка, комунальники взялися за роботу. Напередодні у середмісті Києва побільшало попереджувальних стрічок та табличок. Синоптики ж закликають стерегтися бурульок і надалі - адже після незначного похолодання на киян чекає відлига і мокрий сніг.

  Купа стрічок, кілька десятків табличок "Обережно, падають бурулі". Так на Бесарабці комунальники попереджають перехожих про небезпеку над головами.

  Комунальник: "Небезпечна зона, щоб люди не підходили близько, щоб були обережні, щоб не ставили машини, не паркували. Бо падає буруля - розібє якесь скло чи шось станеться".

  Місцевий мешканець: "Ну шо, шо делать, вот они сбивали же, но не все сбили".

  Пан Анатолій, що мешкає на вулиці Басейній, бідкається - на війну з бурульками та кригою на весь мікрорайон вийшли два працівники ЖЕКу. Та в кризі, що падає, каже, є й свої плюси. Автомобілів, що вишиковуються впритул до під'здів - поменшало. Паркувальники підтверджують - проводять серед водіїв роз`яснювальну роботу.

  Сергій, паркувальник: "Отъехать просто на время чистки, освободить парковочное место".

  Працівник ЖЕКу: "Тут вже обвішуємо де мансарди, ну тут взагалі - то всюди вже майже позбивали, вже таких небезпечних немає. Але все одно будьте обачними, бо трошки снігу лишилося".

  Боротися з бурульками, що падають, на дахи полізли професійні альпіністи - кажуть у столичній мерії. Таких не бачили - відповідають на Подолі. Цей чоловік комунальників не дочекався. Бурульки, що висіли на будинку, почав збивати самотужки.

  Сергій, киянин: "Конечно, вылазил на крышу, конечно, со страховкой, конечно, еще и с видеокамерой... И над нашим подъездом я уже дважды сбивал снег, и над гостиницей - слава Богу, никому не упало на голову".

  Не вдаватися до такого геройства радять у мерії. Бо воно може обернутися трагедією.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Це можуть робити люди, які мають відповідні навики. Я би не рекомендвав киянам, там де є скатні кровлі. Якщо плоскі кровлі - то це можна робити, а якщо скатні... Тому що будуть наслідки травматизму".

  Тим часом, попри незначне похолодання, за кілька днів у Київ прийде чергова відлига разом із дощами - прогнозують синоптики. А відтак - комунальники закликають бути обачними на вулицях.

  Ганна Рибалка, Андрій Верстюк, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Паводку на Київщині цієї весни не очікують
  Наступний матеріал
  Перший день посту у християн східного обряду
  Теги: