5.ua

Столичні чиновники закликають вступати до муніципальної лікарняної каси

    Вступати до муніципальної лікарняної каси закликають столичні чиновники.

  За їхніми словами, така форма страхування на випадок хвороби буде більш ефективною. Аби долучитися до благодійної організації, необхідно сплатити вступний внесок розміром 10 гривень щомісячно сплачувати по 30 гривень. У випадку, якщо член каси потрапляє до лікарні, усі витрати на лікування фінансує організація. У такий спосіб міська влада планує збільшити видатки на лікування хворих у столичних лікарнях. Зокрема, у 1 міській лікарні в день на медикаменти виділяється 7 гривень. Муніципальна лікарняна каса працює в столиці вже 2 роки. Нині нараховує 18 тисяч членів.

  Олександр Попов, голова КМДА: «Такий проект, який на сьогодні вже має 2 роки практик - це муніципальна лікарняна каса, в ній сьогодні близько 18 тисяч киян, які роблять свої внески - 30 гривень і отримують повне медикаментозне забезпечення. в час, якщо вони попадають на лікування. До речі, і амбулаторний варіант, і стаціонарний варіант».

  Світлана, пацієнтка:«Я являюсь членом ликарняной каси больше 2 -х лет. Врач назначает медикаменты. Если что-то необходимо - выписывается рецепт и если есть в аптеке - предоставляется мне все как пациенту».

  Попередній матеріал
  У Київраді хочуть перевірити усі столичні паркувальні майданчики
  Наступний матеріал
  В Іванківському районі відкрили будинок сімейного типу