Столичне повітря у 6 разів брудніше за норму

  Забруднення повітря у Києві у 6 разів перевищує норму. Про це 5 каналу повідомили у Центральній геофізичній обсерваторії.

  А усе - через антициклон і слабкий вітер. Погодні фактори сприяють накопиченню шкідливих домішок. Упродовж тижня рівень забруднення діоксидом азоту перевищував норму у 4-6 разів. Шкідливу речовину утворюють викиди автомобілів та підприємств. Діоксид азоту негативно впливає на дихальні шляхи і стан крові. Також він може стати причиною кислотних дощів.

  Олександр Косовець, директор Центральної геофізичної  обсерваторії: "Дійсно, наш пост спостережень зафіксував 6-кратне перевищення гранично допустимої концентрації по діоксиду азоту. Причиною є, безумовно, не тільки погода, а все-таки та надмірна кількість автотранспорту. Ну й крім того, складні проблеми з його рухом. Тобто, все-таки в місті недостатньо мостів, питання паркування не вирішене, транспорту - у Києві десь 90 % складає. Тому поки не буде вирішена проблемиа автотранспорту, то забруднення, на жаль, в Києві матиме підвищений рівень".

  Попередній матеріал
  Навесні у Києві висадять 500 тис. кущів троянд
  Наступний матеріал
  Українські біатлоністки не здобули медалей у сьогоднішньому спринті
  Теги:
  Loading...