Столичне Лісове кладовище перетворили на сміттєзвалище

  Узятися за благоустрій цвинтарів пообіцяли в мерії. До початку поминальних днів на всіх міських кладовищах мають навести лад. 5 канал вирішив перевірити, як відбувається велике прибирання. З`ясувалося - все лише на папері. А на Лісовому сміття не лише не прибирають, а навпаки, звозять на територію і палять.
  Галина, киянка: "Оце мусор був, вірите, оце моя машина стоїть і 5 метрів от машини був мусор! Я приїхала в середу і кажу - в адміністрацію - і кажу: "Поможіть!".

  Пані Галина приїхала на Лісове кладовище, щоби причепурити могилу свого сина. Очам не повірила: цвинтар перетворили на сміттєзвалище.

  Галина, киянка: "Сьогодні машини везуть сюди, як наче так і треба".

  Сміття з усього цвинтаря не вивозять, а лише транспортують сюди, на околицю кладовища. Кілька днів тому звалище загорілося, вогонь перекинувся на молоді сосни. Місцеві МНС-ники намагалися приборкати полум`я увпродовж дня, та марно.

  Інспектор МНС: "А как давно вы здесь с ведерком тушите?"

  Працівник кладовища: "Ну, с утра сказали шланг провести, не с ведерком. Просто вон шланг идет. Оттуда подключена вода и тушим все".

  Інспектор МНС: "А че ж не вывозят мусор за пределы? Руководство сказало сюда вывозить?"

  Працівник кладовища: "Этого я не знаю. Я тут неделю, как работаю".

  Інспектори з районного управління МНС обурені - відром тут справі не зарадиш. Смітники тліють вже не перший день. Якщо спалахне пожежа - врятувати ліс буде неможливо.

  Інспектор МНС: "Якщо розгорить - то ми не зможемо зупинити цю пожежу, якшо вона даже перейде наверх".

  Люди, котрі приходять відвідати своїх рідних, уже й не дивуються. Кажуть - сміття з кладовища не вивозять уже чотири роки поспіль.

  Відвідувач кладовища: "Ще гірше будо у минулому році. Більше сміття, більше сміття - більше пожеж. Це благоустроєна територія, так там на кожному перехресті, буквально. Тож, після буревію зимнього, дерев було стільки навалено, то все ж не вивозили, а там спалювали".

  Ми спробували запитати в адміністрації Лісового кладовища, коли ж нарешті сміття почнуть вивозити? Та директор саме був на нараді, а його заступники пояснити ситуацію відмовилися.  

  Ганна Рибалка, Олександр Зименко, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Азаров: Подільський міст запрацює за півтора року
  Наступний матеріал
  На Київщині відкривають дитячі літні табори
  Теги:
  Loading...