5.ua

Столична влада приводить бомбосховища Києва у належний технічний стан

  В Києві перепірено придатність бомбосховищ до використання за прямим визагнченнім. Про це повідомили в КМДА.

   Як повідомляється, глава Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко 27 березня здійснив робочу поїздку до міських захисних споруд – бомбосховищ – та перевірив об’єкти на предмет їхньої готовності прийняти мешканців столиці у разі небезпеки.

  Керівник столичної міськдержадміністрації оглянув приміщення захисної споруди на вул. Саксаганського, 139, яке перебуває на балансі одного з публічних акціонерних товариств міста. Це сховище II класу, яке може розміститися 485 осіб терміном до 3-х діб. Укриття забезпечене запасами питної води і продовольства, санітарні умови відповідають нормам. Зараз сховище повністю готове до використання.

  Також Володимир Бондаренко оглянув укриття на вул. Дмитрівській, 25. Об’єкт призначений для нетривалого перебування людей – кілька годин.

  "У Києві налічується 526 захисних споруд, серед яких 299 – у комунальній власності, інші – відомчі або належать різним підприємствам столиці. Сьогодні міська влада працює над тим, аби привести їх до належного технічного стану, який би забезпечив захист людей. Також ми хочемо залучити підприємців до облаштування бомбосховищ на благодійних засадах. Крім того, важливим є своєчасне оповіщення населення про небезпеку. На жаль, упродовж останніх років було втрачено такий вид оповіщення, як радіоточки у квартирах. Але у разі необхідності ми маємо у достатній кількості техніку, оснащену спеціальними рупорами для оповіщення киян", – повідомив Володимир Бондаренко.

  Окрім цього, за його словами, найближчими днями буде підготовлено розпорядження КМДА, яким міська влада доручить районним у місті Києві державним адміністраціям поінформувати жителів про розташування найближчих захисних споруд.

  Попередній матеріал
  Росію чекає втрата власної територіальної цілісності,- Саакашвілі
  Наступний матеріал
  "Правий сектор" зявивив, що стримував обурених людей біля Ради
  Теги:
  Loading...