Столична мерія дозволила розпочати будівництво нових станцій метро

  Столична мерія дозволила розпочати будівництво нових станцій метро на Теремки до завершення проектних робіт. Про це йдеться у відповідному розпоряджені, оприлюдненому на сайті КМДА.

  Зокрема, зазначається, що це рішення - виняток, на який змушені піти через стислі терміни будівництва. Здати в експлуатацію нові станції "Іподром" та "Одеська площа" планують уже наступного року. А от коли стартує будівництво метро на Троєщину - не зрозуміло. Метрополітен планує почати роботи вже наступного року. Тоді як у "Київатодорі" наголошують: будівництво можливе не раніше 2014го року.

  Георгій Глінський, генеральний директор КК "Київавтодор": "Ми думаємо що переломний рік у цьому питанні буде 14-тий. Тобто все проектується, все передбачено, і за нашими прогнозами це реально здійснити в 14 році".

  Володимир Федоренко, начальник київського метрополітену: "В наступному році, ми вважаємо, що уже метро на троєщину буде широким фронтом розпочате будівництво. Треба залучити такого потужного інвестора. Тому що якщо його розпочати, то його зупинять не можна".

  Попередній матеріал
  Скільки коштує зібрати дитину до 1 вересня
  Наступний матеріал
  На Подільському мосту завершили монтаж двох елементів арок
  Теги: