Столична фан-зона офіційно запрацювала

  Фан-зону до Євро-2012 офіційно відкрили у Києві. Хрещатиком урочисто крокував Президентський оркестр, а на сцені дійство відкрили японські барабанщики. Потому головною вулицею столиці пронесли й новий символ Чемпіонату - скульптуру зозулиці. Перший прогноз щодо переможців матчів Польща-Греція та Росія-Чехія зробив хряк-віщун.

  Опівдні на Хрещатику уболівальників заворожують ритмами барабанщиків "Тайко-Драммерс". Далі музичне відкриття продовжують оркестровою ходою і танцями. В уболівальників - море емоцій.

  Роман, уболівальник: "Фан-зона - класна! Оце для українців! В Англії такої немає зовсім. В Англії я був, був в Парижі, карочє - був вєздє на єврочемпіонатах. Немає такої! То клас!"

  Оскар, уболівальник зі Швеції: "Мені подобається фан-зона. Гадаю, це чудове місце, де можуть зустрітися різні нації і повеселитися".

  Уболівальник зі Швеції: "Фан-зона - гарна, люди - привітні, місто - супер. Є тільки одна проблема - дуже мало людей говорять англійською".

  Головні поставновники шоу кажуть - столична фан-зона здатна вмістити до дев`яноста тисяч уболівальників. Вона проcтяглася від Бесарабки до Майдану Незалежності. Хизуються трьома великими екранами для перегляду матчів та якісним звуком.

  Олег Катков, режисер-постановник фан-зони Євро-2012 у Києві та Харкові: "Я думаю, что если гол забьют, то все услышат - вся страна услышит. Бедные, бедные, конечно, жители, но мы будем стараться приглушить звук вечером. Но, опять-таки, от футбола мы никуда не денемся".

  Щоби всю цю красу не знесли, іноземним та вітчизняним уболівальникам режисери фан-зони вигадали купу занять. Кажуть, галасливим буде куди енергію подіти - тут малюватимуть, влаштовуватимуть майстер-класи та навіть готуватимуть борщ із варениками. Та все ж, головним атрибутом київської фан-зони назвали зозулицю. Новий символ Євро в Україні на місяць пропишуть на Майдані Незалежності. А після Чемпіонату - відвезуть на Співоче поле.

  Працыник фан-зони: "Там є орнамент трипільський, який вифарбуваний на зозулиці, який вночі буде горіти".

  Головний плюс фан-зони - це вільний вхід для тих, хто не потрапить на стадіон, каже спортивний коментатор Валентин Щербачов. Недолік - перекриті дороги.

  Валентин Щербачов, спортивний коментатор: "Як киянин, я дивлюсь, що транспортний колапс. Ну, треба перетерпіти. Нам, киянам-автомобілістам, то я взагалі мовчу, це які треба мати нерви".

  Родзинкою відкриття став довгоочікуваний прогноз хряка. Він навіщував - футбольні трофеї дістануться полякам і росіянам.

  Ганна Рибалка, Юлія Фінгарет, Юрій Підлісевич. 5 канал. 

  Попередній матеріал
  До Львова прибули збірні Німеччини та Португалії
  Наступний матеріал
  У фан-зони Київщини починають заселятися уболівальники
  Теги: