Столичним лікарям увірвався терпець - вони готуються до страйку (репортаж)

  Запланували його - на 28-ме січня. Людям у білим халатам набридло чекати зарплату за два місяці. Та найбільше їм болить через цілковиту відсутність фінансування медичної галузі з боку міської влади. Грошей бракує на найнеобхідніше - ліки, медичні інструменти та харчування хворих. Обурені лікарі і тим, що міська адміністрація вимагає від них надавати платні послуги. До цього переліку негараздів додаються ще й борги за комунальні послуги.

  Пані Тетяна Дороніна, заввідділу педіатричного відділення столичної поліклініки №3, не може стримати відчаю. Каже лікарем працює двадцять п`ять років, але такого, як зараз, не пам`ятає.

  Лікарі скаржаться - вже понад півроку не отримують коштів на ліки та медичні інструменти. По допомогу звертаються навіть до пацієнтів. Вивішують оголошення, в яких просять хворих посприяти грішми. Кажуть, щоб влада відреагувала на проблеми, - змушені страйкувати.

  До всіх лих столичних медзакладів додалися ще й борги за комірне. "Київенерго" виконало свої погрози, за несплату більшість поліклінік відключили від електропостачання. У відповідь - мер Києва Леонід Черновецький заявив, що з винуватцями розбиратиметься суд.

  Тим часом у медустановах столиці і досі немає світла. Проте хворим тут не відмовляють. Поліклініки, як і раніше, працюють до шостої: у пітьмі, і при свічках. 

  Наталка Калінка, Сергій Кондратьєв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.28Мб)

  Попередній матеріал
  Будинки Києва переведуть на автономне опалення
  Наступний матеріал
  Уряд Ісландії іде у відставку
  Теги:
  Loading...