Столичні активісти вимагають удосконалити закон про місцеві вибори

  Якнайшвидше внести зміни до закону "Про місцеві вибори" закликають громадські організації народних депутатів. Документ пропонує удосконалити виборче законодавство 2010 року.

  Зокрема, йдеться про зміну статусу спостерігача від громадських організацій, питання голосування вдома, а також питання реєстрації та зняття кандидатів. Що стосується виборів у Києві – вони мають відбутися у два тури і одночасно з другим туром президентських виборів, переконані представники громадянської мережі "Опора" та Комітет виборців України. Нагадаю, у вівторок нардепи підтримали законопроект "Про місцеві вибори" у першому читанні. Однак, на думку, громадських організацій, документ ще має низку недоопрацювань.

  Євген Радченко, директор розвитку МГО "Інтерньюз-Україна": "Ми закликаємо народних депутатів розглянути законопроект і розглянути саме ті зміни в тій редакції, яка існує. Однак, незважаючи на позитивні кроки, в законопроекті не вирішуються кілька серйозних питань. Ні в законі про місцеві вибори, ні в законі про президентські вибори не вказано все-таки яким чином буде організовуватися голосування на дільницях, якими саме комісіями – чи з місцевих виборів,чи з президентських виборів дільничними комісіями – будуть проводитися ці вибори".

  Попередній матеріал
  Новий-старий голова СБУ Буковини звільнився на вимогу громади
  Наступний матеріал
  Рада призначила 4 нових суддів Конституційного суду
  Теги:
  Loading...