Столична влада виділить 102 квартири киянам, постраждалим від "Еліта-центру"


  Про це у КМДА повідомили 4 листопада.

  Зокрема, у проекті рішення про виділення 102 квартир для постраждалих від діяльності групи будівельних компаній "Еліта-Центр" зазначається, що  "Київміськбуд" збудував три будинки на вулиці Драгоманова, один на вулиці Хорольській та один – на перетині вулиці Вірменської і Харківського шосе. У цих будинках будуть передбачені 102 квартири для постраждалих від злочинних дій "Еліта-центру" киян.

  Після ухвалення Київрадою зазначеного рішення потерпілим  будуть передані документи для оформлення свідоцтв про право власності на отримане житло.

  Також тривають роботи з будівництва ще чотирьох будинків, де теж передбачені квартири для ошуканих зазначеною компанією киян.

  "Ми робимо все, для того, щоб вирішити проблему ошуканих інвесторів-киян, які вклали гроші в будівництво свого житла і не отримали його. Після ухвалення Київрадою рішення ми забезпечимо житлом 113 потерпілих вкладників "Еліта-центру", – зазначив міський голова столиці Віталій Кличко, який взяв участь в засіданні бюджетної комісії Київради.
  Попередній матеріал
  У Львові попрощались із загиблим на Луганщині офіцером
  Наступний матеріал
  Спецпризначенцям пошили спеціальні розвантажувальні жилети