Столична прокуратура хоче відсудити у власників притулок для переселенців зі Сходу

Без даху над головою можуть опинитися переселенці зі Сходу, які мешкають у Центрі реабілітації "Ковчег" у Пуща-Водиці.

Одна з благодійних організацій, яка надала притулок трьом десяткам родин, а також дітям, позбавленим батьківського піклування, змушена судитися зі столичною прокуратурою за територію. Приміщення, які перебувають у власності благодійників, намагаються відібрати і разом з територією передати їх у власність Фонду держмайна.

Керівництво Центру розповідає, що будинки, які розташовані на державній території, більше десятка років тому придбали для благодійництва у заводу "Укрпрофоздоровниця". За цей час розчистили територію, полагодили приміщення та зробили ремонт. Та вже у 2011-ому прокуратура Києва звернулася із позовом до суду, аби визнати договір купівлі-продажу приміщень не дійсним, а будівлі передати у Фонд державного майна.

Відтоді реабілітаційний центр за територію судився тричі. Однак, попри постійні зміни рішень, благодійники не збираються здаватися. Кажуть, справедливість шукати підуть до Верховного суду.

Наступне судове засідання щодо Центру відбудеться 4 лютого. Проте, як довго зможуть мешкати переселенці з Донбасу на спірній території, вирішить феміда.

Попередній матеріал
Комітет ПАРЄ ухвалив низку поправок до резолюції на користь України
Наступний матеріал
Батальйон "Чернігів" відігнав ворожих диверсантів від Станиці Луганської

В Мінсоцполітики відзначили позитивний досвід Львівщини у роботі з переселенцями

Харків: модульне містечко чекає на переселенців

ООН: число внутрішніх переселенців в Україні зросло до 850 тисяч осіб

У Києві з‘явилась перша соціальна комуналка для переселенців