Ставищенська лікарня оновила обладнання коштом уряду Японії

  Нове медичне обладнання у подарунок від уряду Японії отримала Ставищенська районна лікарня, що на Київщині.

  За ці кошти придбали апарат ультразвукової діагностики, колькоскоп та карету швидкої допомоги. На це витратили 80-ти тисяч доларів. Ставищенську лікарню обрали не випадково. Тут перебувають головно чорнобильці. Це вже не перша фінансова допомога від Японії. Упродовж останніх восьми років вона виділила Україні понад 150-т мільйонів доларів.

  Юкі Такахаші, третій секретар Посольства Японії в Україні: "Ви знаєте, що Японія потерпала саме від катастрофи, пов`язаної з радіацією. Ми дуже добре розуміємо потреби нинішньої України саме у боротьбі з наслідками аварії на ЧАЕС. Не випадково надаємо допомогу Ставищенській лікарні, де серед недужих багато чорнобильців".

  Олександр Качний, голова Київської обласної ради: "На Київщині це перший крок. Ми сьогодні запросили наших японських друзів до Іванківського, Поліського району, там теж є проблеми. Думаю, що ми будемо співпрацювати. І головне, що хотілося б сказати, що це якраз той приклад дружби і реальної допомоги, яку сьогодні робить японський уряд, японський народ".

  Попередній матеріал
  На Київщині газифіковано ще 2 селища
  Наступний матеріал
  Музеї з території Лаври поки не виселять, бо нема куди - КМДА
  Теги: