Стартував Всеукраїнський фестиваль колискової

  Конкурс на кращого артиста, від співу якого зал засинає. У Будинку учителя стартував Всеукраїнський фестиваль колискової. Проводять його уперше до Дня захисту дітей, Дня матері та Міжнародного дня сім`ї. Поспівати колисанок приїхали понад сорок творчих колективів. Настаршій майстрині колисанок - 70 років.

  Марія Литвиненко - найстарша учасниця фестивалю колискової. На сцені жінка вже понад три десятки років. Родина, каже, велика - співати на ніч є кому.

  Марія Литвиненко, учасниця фестивалю коликової: "В мене два сини, чотири онуки, одне внучатко - всім співаю".

  70-річна пані Марія переконує - без пісні життя не уявляє. Утім, до тонкощів виступу на сцені звикла не відразу.

  Марія Литвиненко, учасниця фестивалю коликової: "Всі мені кричать "Біс! Біс!", хлопають все. А я думаю - бісякою мене назвали, пішла за куліси, як плачу. Мені кажуть - чого ти не виходиш, тебе ж просять на сцену. А я думаю - всьо, заклювали мене, бісякою назвали".

  Щоби збільшити шанси на перемогу - співають у три голоси. Сімейний колектив "Яблуневий цвіт" - мама й дві доньки - доки конкуренти на сцені, співають за кулісами.

  На фестиваль, що цьогоріч проводиться вперше, приїхали сорок артистів з усієї України. Спочатку підкорили колисковими піснями усіх в областях. Тепер - заколисують столицю.

  Ганна Рибалка, Андрій Верстюк, 5 канал.  

  Попередній матеріал
  У Києві презентували соціальний проект із популяризації бойових мистецтв
  Наступний матеріал
  У столичній промзоні влаштували виставку легких меблів
  Теги: