Антимонопольний комітет України (АМКУ)
Антимонопольний комітет України (АМКУ) http://hyser.com.ua

В АМКУ стартувало "розгрібання авгієвих стаєнь" – Марунич

  Хотілося б побачити, кого президент пропонує призначити на вакантні посади, – зауважив блогер

  Звільнення президентом України Володимиром Зеленським трьох держуповноважених Антимонопольного комітету України може означати старт "розгрібання авгієвих стаєнь" у відомстві. Про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер та експерт з питань енергетики Дмитро Марунич.

  "5 липня президент добрався до Антимонопольного комітету. Були підписані укази про звільнення відразу трьох держуповноважених АМКУ – Андрія Вовка, Валерія Полюховича та Агії Загребельської. Усі – в АМК з 2015 року, призначення пов'язують з квотними домовленостями покійної коаліції", – написав він.

  Марунич зазначив, що до призначення до АМКУ Андрій Вовк довгий час працював юристом у структурах Петра Порошенка.

  "З 1999 по 2009 роки Андрій Вовк працював на різних посадах в корпорації "Укрпромінвест". З 2012-го – після її ліквідації – директором фірми "Універсальний правовий радник". При цьому він значився членом ревізійної комісії Міжнародного інвестиційного банку", – зауважив блогер.

  Далі написав: "Валерія Полюховича особисто пам'ятаю як співробітника "Нафтогазу" на початку 2000-х. Він займався в АМКУ переважно розслідуванням змов на ринку нафтопродуктів".

  І наголосив: "Незважаючи на велику активність у соцмережах і сформований образ активіста, до репутації Загребельскої було чимало запитань. Джерела пов'язували її призначення з одіозним соратником Яценюка Сергієм Пашинським. Саме він пролобіював дану кандидатуру на посаду держуповноваженого після нетривалої роботи в. о. голови Державної виконавчої служби".

  Резюмував Марунич так: "Звичайно, хотілося б побачити, кого президент пропонує призначити на вакантні посади. Очевидно лише, що розгрібання авгієвих стаєнь в Антимонопольному відомстві стартувало".

  Попередній матеріал
  СБУ ініціює невідкладне засідання РНБО через телеміст NewsOne з російськими пропагандистами
  Наступний матеріал
  У Харкові сталася смертельна ДТП: автомобілі розбиті вщент, двоє людей загинуло – фото
  Теги:
  Loading...