Станцію швидкісного трамваю "Площа Перемоги" запустили у Києві

  Іще одну станцію швидкісного трамваю "Площа Перемоги" запустили у Києві. Відкриття усієї лінії вкотре переноситься іще на місяць. Недобудованою лишається станція "Повітрофлотська". А на станціях, де потяги уже курсують, навіть після офіційного відкриття роботи непочатий край.

  Ані накриття над пероном, ані обіцяного електронного табло, колії трамваю не відгороджені від дороги. Такий має вигляд  після офіційного відкриття станція "Площа Перемоги".

  Ця зупинка вирізняється від інших. Вона єдина на всій лінії наземна. Вхід і вихід на перони по містках. Підійматися сходами нагору для літніх містян стали стало справжнім випробуванням. Тому змушені долати відстань навпростець -трамвайними коліями.

  Щоби впоратися вчасно, працювали і вдень, і вночі. Станцію здали, а зароблених грошей так і не отримали. Працівники бідкаються: зарплати не бачили два місяці.

  Олександр Скачук, старший ревізор КП "Київпастранс": "Ну есть такое бывает".

  Термін здачі швидкісного трамваю за три роки реконструкції постійно переносили. Останю дату - 5 вересня - оголосив голова КМДА Олесандр Попов. Якщо не встигнуть - пригрозив звільнити керівника "Київпастрансу".

  Олесандр Попов, голова КМДА: "Затримка в зв’язку з тим, що матеріали поставляють не тільки з України, а й з Російської Федерації, то це можна скажем так пробачити. Але якщо принципово питання не вирішено, то я свого рішення міняти не буду і я запропоную йому піти у відставку".

  Утім й досі недобудованою лишається одна зупинка трамваю "Повітрофлотська". Ще кілька треба привести до ладу. Зробити усе вкотре обіцяють до жовтня.

  Наталя Гончарова та Олександр Зіменко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  НСК "Олімпійський" офіційно відкриють 8 жовтня
  Наступний матеріал
  Київщина відзначає День поля
  Теги: