Вибори в Україні
Вибори в Україні Depositphotos

Стали відомі основні теми для спекуляцій на парламентських виборах – ЗМІ

  Тематика захисту навколишнього середовища буде однією з основних на цих парламентських виборах

  Тарифи, пенсії і екологічні проблеми стануть основними темами для спекуляцій на парламентських виборах. Про це повідомив ряд експертів в матеріалі 5 телеканалу.

  Так, за словами, експерта Інституту політичної освіти Олександра Солонтая, тематика захисту навколишнього середовища буде однією з основних на цих парламентських виборах.

  "На мою думку, в 2019 році екологічна тематика має всі шанси виходити вперед, бути однією з головних тематик виборів!, – заявив Солонтай.

  За даними експертів і журналістів телеканалу, поряд з обіцянками підняти рівень соціальних стандартів, тобто, підвищити зарплати і пенсії, народні обранці тепер зазвичай обіцяють вирішити і екологічні проблеми, втім, кожен раз заходять в глухий кут.

  Так, наприклад, екологічний податок, який парламентарії зобов'язують стягувати з українських підприємств, насправді вже багато років направляють на інші потреби, повідомляють журналісти.

  "Чи поставлять кандидати в депутати питання екології на перше місце, коли пройдуть в парламент, експерти сумніваються. Але, переконані, проблеми навколишнього середовища будуть використовувати як наживку для виборців", – резюмують журналісти.

  Попередній матеріал
  Минулого року зарплати українців підвищились на 15-20%, у лідерах – великий бізнес, – експерти
  Наступний матеріал
  У ЦВК пояснили, чому так довго опрацьовували протоколи (Оновлено)
  Теги: