Справу паліїв кінотеатру "Жовтень" перекваліфіковано на "хуліганство"

  Прокуратура перекваліфікувала кримінальне провадження щодо двох осіб, які здійснили підпал кінотеатру "Жовтень", зі "знищення майна" на "хуліганство".


  Про це повідомив начальник головного управління МВС України в Києві Олександр Терещук, передає "Інтерфакс-Україна".

  Виступаючи на засіданні КМР, він повідомив, що двоє юнаків, які були затримані за підозрою в підпалі, повністю визнали свою провину, але заявили, що їх метою був не підпал кінотеатру, а зрив демонстрації фільму про гомосексуалістів.

  За його словами, після допиту прокуратура перекваліфікувала справу зі статті про навмисне псування майна на "хуліганство", а самих затриманих відпустили з-під варти під домашній арешт.

  "Слідчі прокуратури перекваліфікували на злочин "хуліганство", мотивуючи тим, що умисел злочинців був не знищити майно, а чисто хуліганські дії, спрямовані на те, щоб зірвати фільм, який пропагував одностатеве кохання", - розповів Терещук.

  Відповідаючи на запитання про те, чи досліджувалися осередки загоряння в кінотеатрі, зокрема на покрівлі будівлі, він повідомив, що фахівці з пожежної безпеки встановили лише два вогнища - в залі кінотеатру у місцях загоряння димових шашок.

  За його словами, під час обшуку житла обох затриманих були вилучені димові шашки, аналогічні тим, які були застосовані в кінотеатрі "Жовтень".
  Попередній матеріал
  Королева Єлизавета ІІ і принц Філіп сьогодні святкують 67-му річницю весілля
  Наступний матеріал
  Міліція затримала псевдоволонтерів із вантажем набоїв