newsmarket.com.ua

Сьогодні вночі до Києва прибуде делегація Червоного Хреста

  У ніч із 6 на 7 жовтня до Києва прибуває делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ).


  Про це повідомили в представництві МКЧХ в Україні, пише "Інтерфакс-Україна".

  "Справді, сьогодні вночі до Києва прилітає керівництво МКЧХ", - повідомили у прес-службі організації.

  За словами співрозмовника, у складі делегації - керівник оперативної діяльності МКЧХ в Європі й Центральній Азії Лоран Корба, а також заступник з операційної діяльності Режис Савйо.

  Програму візиту ще не затверджено, проте наразі вже передбачено зустрічі членів делегації з представниками органів виконавчої влади в Україні, а також робочі зустрічі з представниками місії МКЧХ в Україні.

  Раніше МКЧХ призупинив свою операційну діяльність в Україні через загибель свого співробітника в Донецьку, громадянина Швейцарії Лорана дю Паск'є. "Наразі на всій території України ми призупинили операційну діяльність", - повідомили у прес-службі МКЧХ.

  Як розповів співрозмовник, однією з головних причин призупинення роботи стала смерть їхнього співробітника в Донецьку. "Це одна з головних причин, оскільки ми маємо гарантувати безпеку наших співробітників", - заявив він.

  За інформацією МКЧХ, нині тіло загиблого вивезено з Донецька, і в організації працюють над тим, щоб передати його родичам у Швейцарії.

  Відповідаючи на запитання про можливість розподілу гуманітарної допомоги, що має прибути з Німеччини, в МКЧХ зазначили: "Ми в курсі, проте поки що не співпрацюємо з цього питання".
  Попередній матеріал
  Порошенко зустрівся із помічником держсекретаря США
  Наступний матеріал
  Батальйон ім. Кульчицького повернувся з фронту на відпочинок
  Теги:
  Loading...