Сьогодні в КОДА привітали держслужбовців

  Вітання від облдержадміністрації приймали сьогодні державні службовці. Їм влаштували святковий концерт, а найкращих - відзначили грамотами та цінними подарунками: іменними годинниками і телевізорами.
  Усього - нагороди отримали близько ста державних службовців. Зі святом привітали і колектив Київської облдержадміністрації. Їм вручили диплом від Головного управління Державної служби України.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Від цих працівників сьогодні багато чого залежить. Яким чином вони будуть втілювати ідеологію і державну політику в життя, як будуть просуватися реформи - якраз від державних працівників дуже багато залежить".

  Тимофій Мотренко, начальник головного управління Державної служби України: "І закон про державну службу, який внесений Президентом до Верховної Ради. який проголосований у першому читанні, і в перших числах липня буде проголосований у другому, остоточному читанні - це найкращий подарунок для державної служби. Адже з першого січня 2012 року заробітня плата державних службовців має зрости в рази".

  Попередній матеріал
  На Обухівщині відновили меморіал жертвам нацизму
  Наступний матеріал
  Сирія стягує війська до кордону з Туреччиною
  Теги: