Сьогодні у Києві розповідали про користь грудного вигодовування

  Лекції для майбутніх мам про користь материнського молока для немовлят влаштували на території заповідника Софія Київська у столиці.


  На корисних властивостях материнського молока четвертий рік у Всесвітній тиждень грудного вигодовування наголошують фахівці. За статистикою, в Україні виключно в такий спосіб годують лише кожне п'яте немовля. В Європі цей показник сягає п'ятдесяти відсотків. За словами фахівців, у перший рік життя материнського молока достатньо для нормального розвитку дитини. Крім того, воно захищає малюка від хвороб.

  Низький показник грудного вигодовування серед українок фахівці пояснюють занадто агресивною рекламою дитячих сумішей, а також низькою обізнаністю майбутніх батьків про те, як слід піклуватися про немовля.

  Щоб змінити ситуацію, ініціатори Всесвітнього тижня грудного вигодовування влаштували освітні лекції про користь маминого молока, а вже восени хочуть відкрити кімнату матері та дитини на території заповідника Софія Київська. Там будь-яка мама зможе перепочити та погодувати немовля.

  Попередній матеріал
  Під Хмельницьким горить сміттєзвалище
  Наступний матеріал
  Рештки тіл пасажирів "Боїнга" відправили до Харкова, а вагон з речами заблокували терористи