Снігоочисні машини обладнають спеціальними дозаторами й GPS

  Снігоочисні машини - з комп`ютерами та датчиками GPS. Відтепер сіль на дорогах столиці розсипатимуть із точністю до грамів.
  Дозуватиме посипальний матеріал сам комп`ютер. Він враховуватиме температуру дороги та погодні умови. А от рух комунального транспорту контролюватимуть диспетчери за допомогою системи GPS. Нову техніку, якою прибиратимуть сніг узимку, сьогодні показали журналістам. За словами керівника "Київавтодору" Георгія Глінського, цьогоріч шляхи у столиці посипатимуть двома новими матеріалами - кальцій-хлором та бішофітом. Утім жодного з цих реагентів комунальники досі не мають. Поки що домовляються про їх закупівлю. Тож, цими вихідними із ожеледецею боролися звичайною сіллю. Щороку на вулиці Києва висипають близько тридцяти шести тонн солі. Щоправда, екологи говорять про шкідливість такого методу боротьби зі снігом для довкілля.

  Георгій Глінський, директор КП "Київавтодор": "Вони будуть оснащені датчиками GPS - для того, щоби диспетчер міг знаходити, відслідковувати місце знаходження цієї машини. І саме головне - вони обладнані комп`ютерами, які регулюють розход солі в залежності від температури покриття, від погодних умов і від інтенсивності снігу".
  Попередній матеріал
  Лови на браконьєрів влаштували цієї ночі екологи спільно з рибалками
  Наступний матеріал
  "Київенерго" відключить всіх боржників
  Теги:
  Loading...