Скандальну забудову на "Театральній" назвали "пам`ятником корупції"

  Символічну меморіальну дошку встановили біля скандальної забудови на метро "Театральна". Чотириповерхову новобудову громадські активісти охрестили "пам`ятником корупції" - адже, запевняють, будинок звели незаконно.
  Дошку зробили у вигляді плакату і повісили на паркані. Натомість, у мерії дії організаторів назвали провокацією. Нагадаємо, раніше і голова КМДА Олександр Попов, і головний архітектор Києва Сергій Целовальник неодноразово обіцяли зупинити скандальне будівництво на "Театральній". Утім, у серпні влада заявила - у скандальному будинку буде Музей історії. Тоді як самі музейники кажуть - це приміщення для них затісне.

  Арсеній Пушкаренко, громадський активіст: "Сьогодні ми відкриваємо цю символічну дошку для пана Попова і його попередників. Нет реба робити дурнів з киян, розказувати, що ми демонтуємо, що ми приберемо це будівництво".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Це ж політика, знаєте. Я ж господарник, я розумію, скільки коштує знести об`єкт. Cкільки коштує збудувати музей. Це набагато складніше, ніж декларувати шось і нічого не робити. Тому нехай на совісті цих людей буде".

  Попередній матеріал
  КМДА: опалювальний сезон у Києві стартує 5 жовтня
  Наступний матеріал
  Під АП пройшла акція на захист архітектурних пам`яток Києва
  Теги: