Скандал у Києво-Печерській Лаврі

  Скандал у Києво-Печерській Лаврі. Колишні працівники заповідника звернулися до прокуратури.

  Екс-заступник генерального директора заповідника Ірена Потапенко запевняє:  її звільнили незаконно, з порушеннями Трудового кодексу. На захист колишніх співробітників заповідника стали і громадські активісти. Вони також запевнили, що готові провести ще й громадську експертизу щодо витрат на реставраційні та будівельні роботи у заповіднику. Нагадаємо, за останній час у Лаврі було звільнено близько 20 осіб, серед них -кілька заступників генерального директора.
  Ірена Потапенко, екс-заступник гендиректора Києво-Печерської лаври з юридичних питань
   
  Ірена Потапенко: "После того, как я выступила на министерство культури против политики которая ведется в Києво-печерском заповеднике.... после этого на меня сразу же начался прессинг и было сказано, что мы тебя уволим.... и за два дня меня уволили 16 мне вынесли один выговор, 18-второй и уволили. Я разведена, имею детей двоих несовершеннолетних и меня ни в коем случае нельзя было уволить по инициативе власника".

  Олександр Палій, юрист-правозахисник, радник КМДА: "Тут ситуація не просто в тому, що має місце трудовий конфлікт між директором і одним з заступників. Занепокоєю і така тенденція, що звільнення відбулося по тим напрямкам, які власне кажучи, надають фінансові кошти заповіднику Так, наприклад, звільнені люди, які замймаються безпосередьно керують екскурсійною роботою, ювелірну і сувенірну продукцію, тобто це три такі ключові джерела надходжень до Лаври".

  Попередній матеріал
  Напередодні виповнився рівно рік від дня ув`язнення Тимошенко
  Наступний матеріал
  Олімпійських чемпіонів вітають у столиці
  Теги: