Скандал між маршрутниками та пасажирами розгорівся у Вишгороді

  Скандал між маршрутниками та пасажирами розгорівся у Вишгороді. Місцевий перевізник завищує ціну за проїзд. Принаймні так стверджують самі пасажири. Вони обурюються - з Вишгорода до станції метро "Героїв Дніпра" змушені платити 4 з половиною гривні. Тоді як затверджений тариф - 3.30. Чому платять більше - з`ясовували наші кореспонденти.

  Для цієї мешканки Вишгорода дорога до столиці обернулася в сварку з водієм маршрутки. Не захотів платити більше і чоловік Світлани. Аргументи у вигляді таблиці з тарифами не подіяли. Водій вдався до погроз.

  Плата за проїзд із Вишгорода до Києва майже вдвічі зросла ще з 1 лютого. Студентів, що їздять до столиці вчитится, такий стан справ не влаштував. На форумах в інтернеті домовилися - будуть протестувати. В березні вишгородці з пікетами вийшли на зупинки. Вимогу зробити проїзд дешевшим передали губернатору. Там вирішили - з 1 квітня ціну знизять. Утім, віз і нині там. Вишгородці про те, що платять більше, ніж треба - вперше чують.

  Чому попри рішення обладміністрації перевізник і досі возить людей за старою ціною - пояснюють в обласному управлінні транспорту. Конфлікт  - через довжину маршруту.

  Начальник управління транспорту: "Зупинки новые, зупинки бывшие. Это движени было по набережной, щас через Шолуденко вверх".

  Раніше маршрут цього автобуса розтягувався на 20 кілометрів. Від Вишгорода - до автостанції "Полісся" у Києві. Утім до кінцевої водій не доїжджав, оскільки більшість пасажирів виходили з автобуса на "Героїв Дніпра". Відтак маршрут скорочувався майже вдвічі, а ціна не змінювалась.

  Начальник управління транспорту: "Когда начали разбиратя, то перевозчик 397 маршрут с заездом на станцию "Полесье" поставил под сомненьое. В связи с реконструкцией улицы набережной, подготовке к Формуле-1 на воде, маршрут теперь изменился".

  Новий маршрут начальник управління демонструє по таблиці. За ним, довжина поїздки - знову буде попередньою -18 кілометрів. А тому - вишгородці так і платитимуть -  4 з половиною гривні. Утім деякі містяни знайшли альтернативу переповненим маршруткам.

  Місцева мешканка: "Їздимо попутним транспортом. Ціна та ж, але з комфортом".

  Ганна Рибалка, Іван Довганик, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Комарницький повернувся на роботу
  Наступний матеріал
  Всесвітній День боротьби з меланомою провели у столиці
  Теги:
  Loading...