Швидкісний трамвай у Києві запрацює 14 жовтня

  Швидкісний трамвай запрацює на Покрову - 14 жовтня цього року. Він курсуватиме від вулиці Старовокзальної до Кільцевої дороги, за винятком кількох зупинок. Про це заявив виконувач обов`язків голови КМДА Олександр Попов.

  За його словами, поки невідомо скільки зупинок не функціонуватиме, але запевняє - це лише тимчасово.  Усього ж довжина лінії трамваю 10 кілометрів, на них розмістять 13 станцій.

  У столичному бюджеті  на завершення реконструкції трамваю цього року передбачили 40 мільйонів гривень, усьго ж проект обійшовся в 400 мільйонів гривень.

  За підрахунками, швидкісний трамвай зможе перевозити близько 25ти тисяч пасажирів за годину та зменшить навантаження на довкілля.

  Олександр Попов, в.о. голови КМДА: "Проект абсолютно безпечний для його експлуатації. Були деякі порушення в технології будівництва, тому сьогодні це теж підтверджено що частина того залізничного шляху який був уже збудований, він буде замінений, але це невелика частина і це не буде причиною затримки будівництва цього об’єкту".

  Микола  Ламбуцький, генеральний директор КП "Київпастранс": "Тут має бути таких потягів під пасажиропоток десь 17-18, але я думаю до кінця року ми вийдем на 15. Сьогодні є вже до десяти - 8 -9 готові і один вже на видачі".

  Попередній матеріал
  Кадрові ротації у Київському метро
  Наступний матеріал
  Україна допомагає Росії гасити пожежі
  Теги: