Швідкісний трамвай уже курсує, а станції не готові

  Непочатий край роботи - на лінії швидкісного трамваю. Вагони по маршруту уже курсують, а от станції – геть не готові. Хоч уже завтра більшість із них обіцяють відкрити. Цього тижня - на лінії не обійшлося без поломок. Через перебої із електрикою - трамваї утворили затор. Тож, для кого це транспортне щастя – питала Ганна Рибалка.

  Це станція "Польова". На ній будівельники працюють у дві зміни. З ранку і до пізнього вечора тут заливають бетон на платформах і кладуть плитку в переходах. Будівельники, які здебільшого на камеру говорять неохоче, розповідають: платити за поспіх обіцяли за подвійним тарифом. Однак грошей ще не бачили.

  Кореспондентка "5 канал": "Все вас задолвольняє, чи ні?"

  Будівельник:"Ну якшо сказать чесно, то ні. Потому шо обіцяли двойна оплата буде. А вони не плотять.Кажуть 13 число прийде - тоді буде зарплата".

  Пустити людей на плтаформу збираються і на "Індустріальній". Та тут роботи - непочатий край. Вийти з трамвая пасажири можуть. Однак, щоби потрапити до підземного переходу - потрібно здолати багато перепон. Це свіжозалиті бетоном платформи та купи будматеріалів. Цей будівельник розповідає: роботі заважає рух трамваїв.

  Будівельник:"Трамвай пустили, але він тільки починає їхать - ми стоїм. Пустили, а толку з того. тут бачет шо робиться".

  Натомість не в захваті від будівельників на коліях і водії трамваїв. Заради безпеки пасажирів  - швидкість знижують до 5-ти кілометрів за годину.

  Водій трамваю: "Там де стройка йде - везьде тихохенько робимо, тихенько їдемо".

  Кореспонтентка "5 каналу": "Водії кажуть що ви їм заважаєте? А вони вам?"

  Будівельник: "Є трохи".

  Доїхавши до "Кільцевої", знімальна група "5-ого" зустріла на станції керівництво "Київпастрансу" в особі Миколи Ламбуцького та заступника столичного мера Анатолія Голубченка. Чиновники саме перевіряли, як працюють будівельники на станціях "Індустріальна", "Польова", та "Політехнічна". Але коментувати ситуацію на камеру відмовилися. Їхній колега з "Київпастрансу" запевняє  - роботу бригад перевіряльники оцінили на відмінно.

  Працівник "Київпастрансу": "Голубчекно перевіряв готовність станцій. директор "Київпастрансу" також залишився задоволений".

  З 25 жовтня швидкісний трамвай зупинятиметься скрізь, крім станцій площа "Перемоги" та "Повітрофлотська". На території останньої досі не можуть вирішити земельні питання.

  Ганна Рибалка, Іван Головач , "5 канал".

   

  Попередній матеріал
  Сміттєвий скандал у Неаполі не вщухає
  Наступний матеріал
  Губернатор Київщини закликає до чесної боротьби на виборах
  Теги: