5.ua

Шестирічна киянка стала наймолодшою меценаткою України

  Незвичайний рекорд встановила шестирічна Кіра Микитенко: дівчинка пише картини олією та продає. Виручені кошти маленька художниця віддає на ліки та апарати для хворих діток.


  Кілька місяців тому дівчинка встановила національний рекорд, як наймолодший художник, що має персональну виставку. На якій Кіра з батьками влаштувала благодійний "тихий" аукціон. А усі зібрані кошти - віддала на потреби хворих дІток з Інституту педіатрії, акушерства та гінекології.

  Колись Кіра сама була пацієнткою цієї лікарні. Нині її коштом придбали дороге обладнання для реанімації новонароджених.    

  За гроші, які були виручені на продажі Кіриних картин, придбали монітор ЮТас, який веде спостереження за роботою серцево-судинної системи.

  Скільки грошей віддали лікарні – батьки не зізнаються, але додають: на рахунку 6-річної дівчинки вже не одне врятоване життя. Раніше кошти від продажу власних картин Кіра віддавала на ліки для хворих діток.

  Сьогодні до національного реєстру рекордів ім'я Кіри Микитенко вписали вдруге. Дівчинку визнали наймолодшою меценаткою України.

  Нещодавно дівчинка пішла до першого класу, тож нині часу на малювання обмаль, та все ж допомагати хворим малюкам хоче і надалі.

  Попередній матеріал
  Студенти Могилянки за традицією помили Сковороду
  Наступний матеріал
  Українські воїни відбили чергову серію атак путінських банд
  Теги:
  Loading...