Сесія Київради почалась без сенсацій

  Без інтриг та кадрових ротацій почався новий політсезон у Київраді. На позачерговій сесії секретар Галина Герега спростувала чутки про своє звільнення. На порядок денний винесли 20 проектів рішень, замість анонсованих 5-ти. Одне з найбільш скандальних - зняття заборони на продаж алкоголю та цигарок у кіосках.

  Чи звільниться крісло секретаря Київради - питання, якого немає на порядку денному. Однак на устах у журналістів і депутатів.

  Олексій Омеляненко, ПР: "Общайтесь с депутатами, они вам будут рассказывать. Таких разговоров в Киевсовете точно нет, в администрации тоже. То есть, менять Герегу на сегодняшний день никто не собирается".

  Усі чутки спростовує сама Галина Герега. Каже, мережа гіпермаркетів "Епіцентр" і крісло секретаря Київради - речі несумісні.

  Галина Герега, секретар Київради: "З 20 квітня я призначена на посаду секретаря Київради. Тому відношення до бізнесу абсолютно ніякого не маю. Я на ці питання відповідати не буду. Тому що бізне я не веду".

  Журналіст: "Бізнес вашому чоловікові належить?"

  Галина Герега, секретар Київради: "Бізнес? Так! Бізнес мого чоловіка".

  Україні - волю, Київраді - два додаткові питання до порядку денного. БЮТівці змінили ділові костюми на футболки з політичними гаслами та зображенням Юлії Тимошенко. Пригадують Олександру Попову заборону мітингів на День Незалежності.

  Тетяна Меліхова, БЮТ-Б: "Ми не згодні з політичними репресіями, які вирують в Україні. Не згодні з згортанням демократії в місті Києві. Не діє тут 39 стаття Конституції України про мирні зібрання і мирну ходу".

  Через перевірки гіпермаркетів "Епіцентр" жертвою політичних репресій ризикує стати й сама секретар Київради Галина Герега - впевнені у фракції "БЮТ-Батьківщина".  

  Олег Медведєв, БЮТ-Б: "Ви, насамперед, як секретар Київради, потребуєте і певної хоча б моральної підтримки з боку депутатського корпусу, в тому сенсі, щоб ми гарантували з свого боку вам можливості для належного виконання ваших обв`язків. Ви створювали цей бізнес  з нуля і в мене таке враженя, що ви не повинні ним з кимось ділитись".

  Утім, опоненти БЮТівців доповнення до порядку денного не підтримують. За пропозиції голосують лише три десятки депутатів, тоді як необхідно - вдвічі більше. БЮТівці залишають залу засідань. За ними - фракція "УДАР".

  Наталія Новак, депутат Київради, фракція "УДАР": "Через комісію пройшли лише п`ять питань з двадцяти... Не підготувалися".

  Тим часом, депутати провладної більшості - засукали рукава. І скасували свою ж заборону на продаж цигарок та алкоголю у кіосках, що менші, ніж 40 квадратних метрів. 

  Ганна Рибалка, Олександр Зіменко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Валуєв поїхав на Кузбас шукати йєті
  Наступний матеріал
  Суд над Аделаджею перенесли
  Теги: