5.ua

Селяни Фастівщини бронюють вантажівку для бійців на Сході

  Броньовану вантажівку бійцям із зони АТО дарують мешканці села Борова, що на Фастівщині.


  Місцеві активісти знають, що воякам бракує транспорту, тож вирішили допомогти. Кошти на вантажівку збирали усім селом, і таки зібрали. Нині власноруч ремонтують, а заразом бронюють куплений ГАЗ-66, та вже збирають кошти на наступний подарунок воякам.

  Ідея подарувати машину бійцям виникла у місцевих волонтерів, адже майже два десятки хлопців з Борової нині – на передовій. Спершу збирали на машину усім селом. Кажуть, багато хто з односельців не вірив в успіх ініціативи. Однак, усього за три тижні зібрали 40 тисяч гривень. ГАЗ-66 знайшли за сто кілометрів від села.

  Хлопці кажуть, з машиною пощастило: технічний стан – майже ідеальний. Полагодили гальма, закупили залізо та гуму, знайшли броньоване скло. Майстри згодились працювати задарма. Відсьогодні у дворі одного з волонтерів кипить робота. Бронюють за технологією одного з місцевих мешканців: перекладають шар броні шаром гуми.

  Роботи планують закінчити за 2-3 дні, а наступного тижня передадуть вантажівку одному з односельців, який вирушить до зони АТО. Нині хлопці вже почали збирати кошти на другу машину та просять усіх небайдужих долучатися до такої ініціативи.

  Попередній матеріал
  Київщина отримала 1,3 млн. грн. від ООН для переселенців зі Сходу
  Наступний матеріал
  Держкомтелебачення просить Цукерберга змінити куратора українського сегменту Facebook
  Теги:
  Loading...