5.ua

СБУ затримала керівника Київського бронетанкового заводу

  Службою безпеки України спільно зі слідчими прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері 16 липня ц.р. у м. Києві затримано в.о. директора ДП "Київський бронетанковий завод". Про це прес-центр СБУ повідомив на своєму офіційному сайті.


  Зокрема, зазначено, головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України встановлено, що у червні ц.р. керівництвом заводу було укладено угоду на постачання 20 корпусів для БТР-3Е1 з одеським приватним підприємством, яке не є їх виробником і не має відповідної ліцензії на торгівлю товарами військового призначення, а фактично здійснює свою діяльність лише у сфері надання охоронних послуг.

  "Комерційній фірмі, яка  навіть не знаходиться за вказаною в договорі адресою, було перераховано аванс - 12 млн. грн., хоча згідно з чинним законодавством та за умовами договору кошти мали бути перераховані постачальнику лише після виконання ним замовлення. Гроші на постачання бронетранспортерів для потреб Національної гвардії України були виділені з державного бюджету", - повідомляє СБУ.

  Також зазначено, що і до цього часу вказане приватне підприємство корпуси для БТРів не поставило, а одержані кошти перерахувало на рахунок зареєстрованого у м. Вишгород товариства з обмеженою відповідальністю, яке згодом конвертувало їх у готівку.

  "14 липня ц.р. за матеріалами ініційованих СБУ перевірок фінансово-господарської діяльності ДП "Київський бронетанковий завод" прокуратурою Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері було розпочато досудове розслідування за   зловживання службовим становищем. Наразі затриманого керівника заводу поміщено до ізолятора тимчасового утримання до обрання йому запобіжного заходу", - підкреслили у Службі.

  Раніше повідомлялось, що у Чернівцях працівник військкомату вимагав хабар за обіцянку не відправляти призовника в зону АТО та був затриманий.
  Попередній матеріал
  Ізраїль розпочав наземну операцію в секторі Газа
  Наступний матеріал
  Путін поспішив звинуватити в автокатастрофі Україну і АТО
  Loading...