Скріншот відео

СБУ викрила схему в "Укрзалізниці", через яку меткомбінати Донеччини недоодержували прибуток

Посадові особи залізничного монополіста придумали схему перманентного ремонту

Служба безпеки України викрила схему одного з департаментів "Укрзалізниці", через яку держбюджет недоотримав мільйони, а металургійні підприємства Донеччини втрачали прибуток, повідомляє MRPL.CITY.

Схема перманентного ремонту була придумана посадовими особами УЗ. Вони закуповували неякісне обладнання для локомотивів, через що ті постійно ламалися, за планом потяги відправляли на ремонт і знову встановлювали контрафактне обладнання. Відповідно до даних СБУ, з держбюджету на закупівлю неякісного обладнання було витрачено понад 100 мільйонів гривень, і ще сотні мільйонів гривень бюджет втратив у вигляді недоотриманого прибутку.

"Виявилося, що через постійні поломки УЗ не могла забезпечити перевезення продукції металургійних комбінатів, що призвело до недоотримання держпідприємствами прибутку, скорочення валютної виручки і зменшення надходжень до бюджетів усіх рівнів", – наголошує видання.

Під час обшуків у структурних підрозділах "Укрзалізниці" і офісах комерційних структур, спецслужбою була вилучена документація, що підтверджує закупівлю чиновниками неліквідних запчастин. Наразі одному з керівників департаменту локомотивного господарства УЗ оголошено підозру, йому загрожує до восьми років за ґратами.

Попередній матеріал
Єдина формула: У Мінсоцполітики пояснили, як будуть розраховуватися пенсії після реформи
Наступний матеріал
Голова Вищого адмінсуду пішов у відставку
Теги:
Loading...