фото nbnews.com.ua

Самооборона переїжджає з Майдану до Київської фортеці

  Протестувальники потроху залишають Майдан Незалежності. Розбирати намети і пакувати речі почала 3-тя сотня Самооборони.


  Втім, їхати з Києва мітингарі не мають наміру, вони переселяються на територію архітектурного комплексу Київська фортеця. Таке рішення ухвалили через дискредитацію ідей Майдану та Самооборони іншими мітингарями, які оселилися на головній площі столиці.

  У планах Cамооборони – привести до ладу Київську фортецю та прилеглу територію і частково переобладнати під штаб. Туди незабаром переїдуть зо 2 сотні самооборонців та 3 десятки наметів, які нині стоять на Майдані. Щоправда, кажуть, один намет Самооборони на Майдані залишатиметься.

  "Революція наша продовжується, просто вона не має бути прив’язана до цього місця. Ми переїжджаємо туди, де буде контрольована територія, де ми можемо дійсно контролювати наших людей і вийти з території, з Майдану", – пояснив керівник виконавчого комітету Самооборони Майдану Данило Клех, і додав: "Багато дискредитуючих речей, які кидають тінь на Самооборону. Ми зможемо дійсно контролювати – хто є наш, хто не наш. Хто не наш – будь-ласка, за периметр, за ворота. Хочете бухати – ідіть на Майдан, наприклад".

  Нагадаємо, нещодавно група молодиків в мілітарних одностроях з-поміж нинішніх мешканців Майдану напали на центральній площі столиці на знімальні групи "5 каналу" та СТБ, і намагались завадити роботи журналістів та погрожували розправою. Нападників уже затримала міліція.
  Попередній матеріал
  Українці Італії зібрали вантаж гуманітарної допомоги для земляків у зоні АТО
  Наступний матеріал
  Терористам вкотре не вдалось взяти Донецький аеропорт
  Теги:
  Loading...