Розпочалася неформальна підготовка до виборів мера Києва

  У Києві активно готуються до мерських перегонів. Щоправда, офіційний їх старт ЦВК ще не оголосила. Втім, позмагатися за мерське крісло - охочих гурт. Першим про участь у змаганнях заявив сам Леонід Черновецький. І потурбувався про одиноких матерів. Він підписав розпорядження про надання їм щомісячних п`ятдесяти гривень допомоги - додатково до державних надбавок.
  Така щедрість мера, за підрахунками, потягне з міського бюджету майже 14 мільйонів гривень. Адже жінок, які самостійно виховують дітей, у Києві понад двадцять три тисячі. Водночас єдиним гідним суперником у боротьбі за мерське крісло Черновецький називає Прем`єр-міністра Юлію Тимошенко. На його думку, вона має піти на вибори особисто. Сама ж прем`єрка повідомила - БЮТ висуватиме на виборах свого кандидата. Однак його ім`я досі лишаєтьсяі інтригою.

  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "Наша політична сила, буде враховуючи найбільшу підтримку в місті, в цьому є логіка, висувати свого кандидата на посаду мера".

  Окрім БЮТу, своїх кандидатів на посаду мера, висувають й інші політичні сили. Про наміри балотуватися заявили Соцпартія, Партія регіонів та Блок Литвина. Останній висунув Віктора Пилипишина, який заразом є керівником Шевченківського району. Партія регіонів наразі робить ставку на Василя Горбаля. Ще раз мріє вийти на політичний ринг проти Черновецького й опозиціонер Віталій Кличко.
  Попередній матеріал
  Міська влада не може регулювати стрибки цін на продукти у столиці
  Наступний матеріал
  13-річний хлопець покінчив життя самогубством у метро
  Теги:
  Loading...